W kwietniu 2017..

XIII MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRZYKÓW "ŚWIAT BAJEK"

20 kwietnia 2017 w sali widowiskowej w Centrum Kultury odbył się XIII Międzyprzedszkolny Przegląd Teatrzyków "Świat Bajek". Przybyło wielu zaproszonych gości.
Jako pierwsze zaprezentowało się Przedszkole Publiczne nr 2 – grupa Kangurki w przedstawieniu pt. "Kłopoty Burka z podwórka". Dzieci przypomniały nam, że należy dbać o swoje zwierzęta.
Następnie wystąpiły dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 – grupa Motylki w teatrzyku "Księżniczka na ziarnku grochu". Bajka wszystkim się podobała.
Przedszkole nasze reprezentowała grupa Krasnoludków w przedstawieniu – "Zielony Kapturek i leśne ludki". Dzieci poruszyły ważny temat dbałości o czystość lasu i kulturalne zachowywanie się w czasie wycieczek do lasu.
Na zakończenie wystąpiły dzieci z Pierwszego Prywatnego Przedszkola "Stokrotka" w spektaklu "Bajkowy ambaras". Pokazały postaci z różnych bajek, zachęciły do ich czytania.
Na zakończenie przeglądu Pani dyrektor wręczyła dyplomy i słodkie niespodzianki.
Wszystkie przedstawienia na długo zapadły w naszej pamięci, a przesłania, które niosły będziemy starali się stosować w przyszłości.

« 6 7 8 9 10 11 »