W październiku 2017

Miesiąc październik dzieci z grupy ,, Biedronki’’ rozpoczęły od poznawania wyglądu, smaku i przeznaczenia różnych warzyw i owoców. We wtorek tj.
10. 10. 2017 r. dzieci robiły szaszłyki z owoców, które później ze smakiem zjadły na II śniadanie.
12. 10. 2017r dzieci zaprosiły na zajęcia swoich rodziców, z którymi robiły kukiełki z warzyw i owoców. Wspólnie z rodzicami zorganizowały wystawkę ze zrobionych kukiełek. Na zakończenie wszyscy wspólnie bawili się przy muzyce śpiewając piosenki o owocach.

W bieżącym miesiącu dzieci z gr IV wspólnie z dziećmi z grupy V były na,, Pierwszym Pieszym Rajdzie’’, który odbył się 17.10. 2017r. Dzieci odpowiednio ubrane i zaopatrzone w plecaki wyruszyły w okolicę ulicy Wiejskiej. Trasa nie była łatwa, dzieci musiały pokonać niewielkie przeszkody. Po dotarciu na miejsce wszystkie dzieci wzięły udział we wspólnych zabawach, na które składały się zabawy kołowe, prace przestrzenne. Rajd zakończył się wspólnym ogniskiem i pieczoną kiełbaską.

19. 10. 2017 w przedszkolu był teatrzyk. Wszystkie dzieci obejrzały przedstawienie pod tytułem,, Jesień na polanie’’. Po przedstawieniu dzieliły się spostrzeżeniami i wrażeniami z innymi dziećmi

« 4 5 6 7 8 9 10 »