Płatności 2019/2020

Informujemy, że za wyżywienie

i pobyt dziecka w przedszkolu można płacić wyłącznie przelewami bankowymi lub elektronicznymi.

Odpłatność za pobyt:

1 godzina pobytu w godzinach 530 - 7 30 lub 1230 - 1700  od września 2023 r. wynosi 1,30 zł

Godziny, w których realizowana jest podstawa programowa tj. 730 - 1230 są nieodpłatne.

Przedszkole proponuje 3 opcje rozliczeń:

opłata za cały dzień - 530-1700 z wyłączeniem godzin, w których realizowana jest podstawa programowa 730- 1230 wynosi 7,80 zł za każdy dzień  pobytu;

rozliczenie godzinowe od- do z wyłączeniem godzin 730 - 1230, np. pobyt dziecka od 630-1530 - obliczamy  godziny razy 1,30 zł,

podstawa programowa - pobyt 730 - 1230 nieodpłatnie, bez możliwości korzystania z zajęć dodatkowych i obiadu.

Do opłaty za pobyt należy doliczyć opłatę za wyżywienie, tj.

3 posiłki 10 zł za dzień pobytu,

2 posiłki -7,50 zł za dzień pobytu.

1 posiłek - 5 zł za dzień pobytu

Odpłatność za pobyt i wyżywienie ulega pomiejszeniu za dni nieobecności dziecka.

Opłatę za wyżywienie uiszczają również osoby korzystające z opcji "podstawy programowej".

Terminy opłat:

Termin wnoszenia opłat to pierwsza połowa miesiąca tj. do 15-go każdego miesiąca. Wydruki i kwoty naliczone do opłat wydawane będą przez intendentkę w wyzanczonym dniu miesiąca w godzinach od 730- 900 oraz 1400 - 1600.

Prosimy o terminowe regulowanie opłat. Nierespektowanie warunków umowy - a w szczególności nieterminowe uiszczanie opłat, blokowanie miejsca bez usprawiedliwienia uprawnia dyrektora do skreślenia dziecka z listy przedszkolaków.