This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it
HTML on top of the flash. This page was created for the tutorial Flash and the z-index problem. Solved on slightlymore.

Szczegóły znajdziesz w

Polityce Prywatności.

Informacje

Informacja Burmistrza Kamiennej Góry w sprawie zapisów dzieci do przedszkoli publicznych na rok szkolny 2019/2020

Burmistrz Kamiennej Góry ogłasza zapisy dzieci do przedszkoli publicznych na rok szkolny 2019/2020 według poniżej wymienionych zasad:

1. Przedszkole Publiczne Nr 1 w Kamiennej Górze przy ul. Spacerowej 12 przyjmuje zapisy dzieci w wieku od 3 lat do 6 lat, istnieje możliwość utworzenia oddziału integracyjnego dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
2. Przedszkole Publiczne Nr 2 w Kamiennej Górze przy ul. Lubawskiej 8 przyjmuje zapisy dzieci w wieku od 3 lat do 6 lat.
3. Przedszkole Publiczne Nr 3 w Kamiennej Górze przy ul. Papieża Jana Pawła II 20 przyjmuje zapisy dzieci w wieku od 3 lat do 6 lat.

4. Terminy przyjmowania zapisów:

od dnia 18 lutego 2019 roku do dnia 15 marca 2019 roku bezpośrednio w wybranych przez rodziców placówkach w godzinach 8.00 – 14.30

5. Wszelkie szczegóły związane z procedurą zapisów będą wyjaśniane przez dyrektorów w/w przedszkoli bezpośrednio zainteresowanym rodzicom.

Informacje dyrektora przedszkola

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 3 w Kamiennej Górze informuje, że w dniach  18.02 - 15.03 2019 r. trwają zapisy dzieci do przedszkola.

Rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola zobowiązani są do złożenia w kancelarii przedszkola deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w terminie do 15.02.2019 r. Deklarację można odebrać od wychowawczyń grup, w kancelarii przedszkola lub uzyskać ze strony internetowej przedszkola.

Wnioski o przyjęcie nowych dzieci do przedszkola można pobierać w sekretariacie przedszkola w dniach 18.02 - 15.03.2019 r. w godzinach od 9.00 do 14.30, lub pobrać ze strony internetowej przedszkola.

Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci 3,4,5,6 - letnie z terenu Gminy Miejskiej Kamienna Góra. Informacje dotyczące rekrutacji dostępne są na stronie internetowej przedszkola oraz bezpośrednio w placówce na tablicach ogłoszeń.

Informacje dodatkowe

Do przedszkola dzieci zapisywane są jeden raz w roku szkolnym. W kolejnych latach rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola zobowiązani są złożenia deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w naszej placówce.

UWAGA RODZICE DZIECI 6- LETNICH (ROK URODZENIA 2013)

Dziecko w wieku 6 lat jest obowiązane odbyć roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu. Obowiązek ten rozpoczyna się z początkiem roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 6 lat. W roku szkolnym 2018/2019 obowiązkiem odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego objęte są wszystkie dzieci urodzone w 2013 r. Pobyt dziecka odbywającego obowiązek szkolny jest niepłatny (nie dotyczy wyżywienia).

Nasze prace

Wiersze i piosenki