This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it
HTML on top of the flash. This page was created for the tutorial Flash and the z-index problem. Solved on slightlymore.
 

Szczegóły znajdziesz w

Polityce Prywatności.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Informacje

 

Informacje dyrektora przedszkola

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 3 w Kamiennej Górze informuje, że w dniach  01.03 - 20.03 2023 r. trwają zapisy dzieci do przedszkola.

Rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola zobowiązani są do złożenia w kancelarii przedszkola deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w terminie do 17.02.2023 r. Deklarację można odebrać od wychowawczyń grup lub w kancelarii przedszkola.

Wnioski o przyjęcie nowych dzieci do przedszkola należy składać elektronicznie poprzez stronę internetową http://kamiennagora.przedszkola.vnabor.pl/

Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci 3,4,5,6 - letnie z terenu Gminy Miejskiej Kamienna Góra. Terminy i zasady rekrutacji dostępne są w zakładce "Harmonogram rekrutacji" na stronie internetowej przedszkola.
 
Informacje dodatkowe

Do przedszkola dzieci zapisywane są jeden raz w roku szkolnym. W kolejnych latach rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola zobowiązani są złożenia deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w naszej placówce. 

UWAGA RODZICE DZIECI 6- LETNICH (ROK URODZENIA 2017)
 
Dziecko w wieku 6 lat jest obowiązane odbyć roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu. Obowiązek ten rozpoczyna się z początkiem roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 6 lat. W roku szkolnym 2023/2024 obowiązkiem odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego objęte są wszystkie dzieci urodzone w 2017 r. Pobyt dziecka odbywającego obowiązek szkolny jest niepłatny (nie dotyczy wyżywienia).
 

Nasze prace


Wiersze i piosenki


Nasze wideo
www.biuro-megan.eu © 2009 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Liczba odwiedzin | Online