W październiku 2016

KRASNOLUDKI W CINEMA CITY

29.09.2016 r. Krasnoludki wspólnie z Biedronkami wyruszyły na wycieczkę do kina. Po śniadaniu autokarem wyjechaliśmy do Wałbrzycha. Mieliśmy przyjemność obejrzeć film pt. „Sekretne życie zwierzaków domowych”. Bajka była chwilami śmieszna, chwilami smutna a czasem nawet przerażająca, kiedy napadł na bohaterów gang Króliczka. Film dostarczył nam moc wspaniałych wrażeń. Po seansie filmowym zjedliśmy smaczne śniadanie i doskonałych nastrojach wróciliśmy do przedszkola.
Chętnie znów wybierzemy się do kina jeżeli będzie tylko taka okazja.

DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU

30.09.2016 r. z okazji Dnia Chłopaka odbyła się wspólna zabawa Krasnoludków z Biedronkami. Nasze panie zorganizowały nam w ogrodzie przedszkolnym zabawy sportowe. Były to wyścigi: bieg przez płotki, slalom między pachołkami, skoki na piłce rzut do celu. Bardzo staraliśmy się wygrać, kibicowaliśmy naszym kolegom. Grupa Biedronek okazała się wymagającym przeciwnikiem. Bawiliśmy się rewelacyjnie pomimo a może dlatego, iż wynik był remisowy. Otrzymaliśmy od naszych pań słodkie nagrody.
W przyszłości znów chętnie staniemy do rywalizacji z grupą Biedronek.

JESIENNA BIESIADA

01.10.2016 r. odbyła się w naszym przedszkolu coroczna Jesienna Biesiada. Przybyliśmy na nią wspólnie z rodzicami. Na początku pani Tereska zaprosiła nas do zabawy w pociąg a później wszystkie grupy połączyły się w jedno koło. Tańczyliśmy woogi boogi, karuzelę i bawiliśmy się w mam chusteczkę haftowaną i inne. Następnie wykonywaliśmy wspólnie z rodzicami warzywne kukiełki. Powstały śmieszne cudaczki, z którymi maszerowaliśmy a następnie zrobiliśmy z nich piękną wystawę. Potem mieliśmy zawody zręcznościowe wraz z rodzicami zbieraliśmy ziemniaki, rzucaliśmy do celu. Na koniec był tor przeszkód, który musiały pokonać dzieci i rodzice. Po takim zakończeniu zawodów zostaliśmy ugoszczeni gorącymi kiełbaskami z grilla i pieczonymi ziemniakami.
W tak radosny sposób weszliśmy w czas jesienny.

Krasnoludki i pani Grażynka

« 8 9 10 11 »