W grudniu 2018

KRASNOLUDKI ODWIEDZIŁ ŚWIĘTY MIKOŁAJ

6 grudnia 2018 roku przybył do nas Święty Mikołaj. Przywitaliśmy go serdecznie śpiewając Mu piosenki oraz recytując wiersze. Mikołaj obdarzył na prezentami otrzymaliśmy dużo fajnych zabawek, układanek, gier, puzzli, klocków, do zabawy w przedszkolu. A do domu były paczki ze smakołykami. Obiecaliśmy poprawę zachowania.

Na zakończenie Mikołaj wspólnie z nami zatańczył.

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

19.12.2018 r. odbyło się świąteczne przedstawienie przygotowane przez grupę Krasnoludki pt. „Boże Narodzenie w sercu zapamiętaj”. Jasełka opowiadały o narodzeniu Jezusa. Hołd Jezusowi składali pasterze, trzej królowie a chwałę ogłosiły Anioły. Odbyło się wspólne kolędowanie wszystkich dzieci z przedszkola, personelu, zaproszonych gości i rodziców.

Wszyscy składali sobie świąteczne życzenia oraz dzielili się opłatkiem.

Krasnoludki życzą wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

« 2 3 4 5 6 »