This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it
HTML on top of the flash. This page was created for the tutorial Flash and the z-index problem. Solved on slightlymore.
 

Szczegóły znajdziesz w

Polityce Prywatności.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

W lutym 2019

PIZZA

W dniu 15.02.2019 r. grupa Krasnoludki postanowiła rozwinąć swoje zdolności kulinarne piekąc pyszną pizzę. Z mąki pełnoziarnistej wody i drożdży dzieci przygotowały zdrowe ciasto, zgodnie z programem poznawania zasad zdrowego odżywiania. Na pizzy znalazły się ulubione dodatki: sos pomidorowy, pieczarki, ser i kukurydza. Wszystkie Krasnoludki były zaangażowane w przygotowanie potrawy.Pizza wszystkim bardzo smakowała, dzieci zjadły ją do ostatniego okruszka. 

KRASNOLUDKI NA BALU KARNAWAŁOWYM

 
12.02.2019 r. odbył się Wielki Bal Karnawałowy. Wszystkie Krasnoludki przebrały się za ulubione postacie – księżniczki, wróżki, motylki, biedronki, nie zabrakło też strażaków, policjantów czy żołnierzy. 
Na początku odbyła się sesja zdjęciowa, będzie to  świetna pamiątka z balu lat przedszkolnych. Później były tańce, korowody, zabawy ruchowe. Dzieci chętnie brały udział w konkursach: taniec z krzesłami, z balonami, rzuty do celu. Za udział w konkursach otrzymywały nagrody.
Wszystkie Krasnoludki były bardzo zadowolone i mile będą wspominać bal.
 


« 1 2 3 4 »Nasze prace


Wiersze i piosenki


Nasze wideo
www.biuro-megan.eu © 2009 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Liczba odwiedzin | Online