W październiku 2018

Dzieci z grupy I,, Skrzaty” uczęszczają do przedszkolu już ponad miesiąc. W pierwszym miesiącu pobytu w przedszkolu dzieci spotkały się z magikiem, który ,,potrafi’’ czarować a na początku października ,, Skrzaty’’ odwiedziła p. policjantka, która poinformowała dzieci, kiedy wolno przechodzić przez jezdnię i jak zachowywać się kiedy nie ma sygnalizatora świetlnego.

6.10. 2108r odbyła się ,, Jesienna biesiada’’ która dla maluszków była pierwszą. Dzieci wspólnie z rodzicami brały udział w zabawach kołowych i konkursach. Na koniec wszyscy uczestniczyli we wspólnym pikniku z kiełbaską i pieczonymi ziemniaczkami.

« 5 6 7 8 »