W listopadzie 2018

Ten tydzień dla dzieci z grupy ,, Skrzaty’’ obfitował w różne atrakcje. 27.11.2018 r. maluszki wspólnie z dziećmi z grupy,, Promyczki’’ zorganizowały ,,Dzień Misia’’ W ten dzień dzieci przyniosły do przedszkola swoje misie i wspólnie z nimi bawiły się. Były tańce z misiami i konkursy. Wszystkie dzieci obejrzały również film,, Kubuś Puchatek.
Kolejnym dniem zabaw były ,, Andrzejki’’, które odbyły się 30.11.2018 r. Na zabawę andrzejkową dzieci były poprzebierane w różne stroje były: wróżki, księżniczki, czarownice i czarodzieje. Dzieci tańczyły, brały udział w konkursach i wróżbach. Dla dzieci z grupy,, Skrzaty’’ były to pierwsze tego typu zabawy w przedszkolu

« 4 5 6 7 8 »