W maju 2019

31. 05. 2019r. dzieci z grupy I ,, Skrzaty’’ obchodziły Dzień Dziecka w Krzeszowie w szkółce leśnej. Dzieci na wycieczkę pojechały pierwszy raz i było to dla nich duże przeżycie. Niektóre z dzieci pierwszy raz jechały autobusem. Na miejscu dzieci przywitał pan leśniczy, który zaprosił wszystkich do świetlicy i tam dzieci oglądały slajdy ze zwierzętami żyjącymi w naszych lasach oraz rozwiązywały zagadki, na koniec dzieci dostały kolorowanki. Po skończonym rysowaniu pan leśniczy zaprosił dzieci na wycieczkę do lasy. Wycieczkę zakończono wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

29.05. 2019 w przedszkolu odbył się Dzień Rodziny. Taki dzień jest organizowany u nas w przedszkolu już od kilku lat i na ten dzień dzieci wraz z paniami zapraszają swoich rodziców. W tym roku po raz pierwszy udział wzięły maluszki. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców piosenki, wierszyki, laurki i własnoręcznie zrobione mydełka. Podczas występów dzieci były odważne i zadowolone. Pięknie i bez tremy wystąpiły przed rodzicami. Po występie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek. Zwykle dzień rodziny organizujemy w ogrodzie przedszkolnym przy wspólnych zabawach, w tym roku niestety pogoda nam na to nie pozwoliła. Ale wspólne zabawy z rodzicami się odbędą najprawdopodobniej na drugi tydzień, na które serdecznie zapraszamy.

« 1 2 3 4 5 6 7 »