We wrześniu 2018

10. 09. 18.
Promyczki odwiedziły hurtownię artykułów papierniczych. Poznały pomieszczenia wypełnione dużymi regałami na których znajdował się asortyment artykułów szkolnych. Dzieci same dokonywały wyboru artykułów do zajęć plastycznych. Zakupiły papier ksero, farby, plastelin, ołówki, bibułę.

12. 09. 18.
W naszym przedszkolu odbyły się występy iluzjonisty ze współudziałem dzieci. Program urozmaiciły występy małych zwierzątek – maskotek.

13. 09. 18.
Odbył się rajd pieszy na działkę rekreacyjną przy ulicy Wiejskiej. „Promyczki” wraz z grupą „Krasnali’ wzięły udział w zabawach ruchowych, w wyścigach, pokonywały tor przeszkód. Do zabaw wykorzystana była również chusta „Klanza”. Podczas wspólnego grillowania zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia. W rajdzie uczestniczyli też chętni rodzice.

« 2 3 4 5 »