This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it
HTML on top of the flash. This page was created for the tutorial Flash and the z-index problem. Solved on slightlymore.
 

Szczegóły znajdziesz w

Polityce Prywatności.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

W marcu 2019

 W ramach odbywającego się u nas Tygodnia Kultury maluszki brały udział w przeglądzie teatrzyków międzygrupowych. Dzieci przedstawiły inscenizację pt.,, Czarownica w opałach’. Był to pierwszy występ Skrzatów przed wszystkimi dziećmi i całym personelem.  W kolejnym dniu dzieci zaprezentowały różne stroje podczas przedszkolnego pokazu mody, u maluszków dominowały stroje wiosenne. Pokaz mody zakończyła wspólna dyskoteka


W minionym tygodniu maluszki miały okazję zamienić się w prawdziwych artystów. Pod kierunkiem pani Agnieszki Rudzińskiej – Ciosmak, która jest artystką dzieci wykonywały różne prace plastyczne m.in. malowały przy sztalugach martwą naturę, wyklejały kontur motyla oraz rysowały i uzupełniały gotowymi elementami gniazdko ptaszka. Na drygi dzień wspólnie z panią Agnieszką robiły Marzannę. Wszystkie prace nawiązywały oczywiście do wiosny i dzieci miały dużo radości wykonując je. 


« 1 2 3 4 5 6 »Nasze prace


Wiersze i piosenki


Nasze wideo
www.biuro-megan.eu © 2009 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Liczba odwiedzin | Online