This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it
HTML on top of the flash. This page was created for the tutorial Flash and the z-index problem. Solved on slightlymore.
 

Szczegóły znajdziesz w

Polityce Prywatności.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kącik meteo

 Prognoza pogody dla Kamiennej Góry:

1 Prognoza pogody

2. Szczegółowa prognoza

 

    W dniu 27 kwietnia br. w naszym przedszkolu nastapiło otwarcie stacji pogody. Nasze przedszkole uzyskało dzięki sponsorom sprzęt do prognozowania. Mamy więc tradycyjną budkę meteorologiczną z termometrami i wskaźnikami rtęciowymi, przy użyciu których będziemy uczyli się robić pomiary związane z prognozowaniem i odczytywaniem bieżącej pogody (temperatura w nocy, w dzień, pomiar opadów, kierunek wiatru).


   Ponadto dysponujemy elektroniczną profesjonalną stacją pogody, która przesyła sygnał drogą radiową do centrali umieszczonej w budynku przedszkola. Możemy tam odczytać tempertaurę powietrza na zewnątrz i wewnątrz budynku, wilgotność  powietrza, ciśnienie atmosferyczne, a także sprawdzić prognozę na najbliższe kilka godzin lub cofnąć się do historii pogody.
 
   Otwarciu naszej stacji sprzyjała piękna pogoda, dzięki czemu mogliśmy pięknie zaprezentować  w ogrodzie przedszkolnym wierszyki i piosenki przygotowane specjalnie na tę okazję. Zdjęcia z tej uroczystości można obejrzeć w zakładce galeria, a wkrótce przygotowana zostanie prezentacja DVD, do wypożyczania której gorąco zachęcamy rodziców i opiekunów dzieci.

 

 
Nasze prace


Wiersze i piosenki


Nasze wideo
www.biuro-megan.eu © 2009 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Liczba odwiedzin | Online