Dyżur w wakacje

Informujemy, że do dnia 29.06. br. trwa nabór dzieci z naszego przedszkola na wakacje. W związku z powyższym osoby ubiegające się o miejsce w okresie lipiec - sierpień 2020 zobowiązane są do złożenia dokumentów zgodnie z zasadami opisanymi na stronie www.superprzedszkole.com.pl zakładka Covid-19 - osobiście lub do skrzynki pocztowej przed budynkiem przedszkola.

Liczba miejsc w okresie wakacji - 32.

Godziny otwarcia; 700- 1530 .
Ponadto informujemy, że w zawiązku z organiczną liczbą miejsc nie będzie możliwości przyprowadzania dzieci w tzw. "kratkę". Brak obecności dziecka w przedszkolu skutkować może - w przypadku większej ilości chętnych - przesunięciem dziecka na koniec listy oczekujących. Odstępstwem od takiego rozwiązania jest jedynie choroba dziecka potwierdzona przez lekarza i powiadomienie o tym fakcie w pierwszym dniu choroby dziecka.
Ponieważ nasze przedszkole pełnić będzie dyżur także dla dzieci z innego przedszkola istotne jest zamknięcie naszej listy do dnia 29.06. br. w celu podania liczby wolnych miejsc.