Czynne przedszkole

Szanowni rodzice,

W związku z  otwarciem przedszkola w dniu 18 maja br. informujemy:

1.    Trwa nabór dzieci chętnych zakwalifikowanych do placówki na odrębnych zasadach dla rodziców objętych następującymi kryteriami:

·    w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci pracowników ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, którzy realizują zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

·       Kolejna grupa do zakwalifikowania to oboje pracujący lub samotny pracujący rodzic dziecka.

2.    Liczba miejsc uruchomionych w placówce zgodnych z wytycznym MZ i GIS: 32

3.    Godziny otwarcia przedszkola 700 -1530

4.     Rodzice chcący oddać swoje dziecko do placówki muszą spełnić następujące warunki:

·  Złożyć zaświadczenie z zakładu pracy o aktywnym wykonywaniu pracy (ogólne zaświadczenie o zatrudnieniu nie będzie brane pod uwagę) co najmniej jeden dzień wcześniej od planowanego oddania dziecka do przedszkola.

·       Wypełnić i podpisać deklarację i oświadczenie dotyczące akceptacji organizacji pracy przedszkola w pandemii;              Określić godziny przyprowadzania i odbieranaia dziecka,

·       Uzyskać akceptację – odpowiedź dyrektora czy dziecko zostało przyjęte do placówki.

5.    W chwili utworzenia grup przedszkolnych nie będzie możliwości rotacji dzieci (nie będą przyjmowane do przedszkola dzieci wymiennie).

6.    Jeśli dziecko zostanie przyjęte rodzice muszą dostosować się do wszystkich instrukcji i zaleceń związanych z procedurą bezpieczeństwa.

Ponadto należy:

·     Wyposażyć dziecko w kredki, które pozostaną do wyłącznego użytku przez dziecko bez możliwości zabierania do domu w okresie pandemii.

·       Przyprowadzać dzieci bez jakichkolwiek zabawek z domu.

Wymagane formularze i instrukcje można pobrać ze strony www.superprzedszkole z zakładki „Informacje i oświadczenia COVID-19.