W marcu...

06. 03. 2014r.
Odwiedził nas pracownik zakładu energetycznego. Opowiadał nam o swojej niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy. Potem zademonstrował jak bezpiecznie i ostrożnie obchodzić się z prądem. Na zakończenie spotkania były zagadki, konkursy i mnóstwo nagród. Na długo zapamiętamy takie fajne spotkanie.

20.03. 2014r.
Dzisiaj odwiedził nas druh Adam z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ptaszkowie. Opowiadał nam o swojej pasji i o swoim życiowym powołaniu , jakim jest bezinteresowna pomoc pomoc ludziom w chwili zagrożenia utraty życia lub dobytku. Strażak opowiadał nam o gaszeniu pożarów. My też chcemy zostać strażakami , dlatego na razie zapiszemy się do Przedszkolnej Drużyny Strażackiej , a w przyszłości kto wie …maże zostaniemy prawdziwymi strażakami.

21. 03. 2014r,
Wspólnie z kolegami i koleżankami z innych grup , bardzo głośno i kolorowo, obwieściliśmy światu nadejście wiosny. kolorowym korowodem przemaszerowaliśmy ulicami miasta śpiewając piosenki o wiośnie i wznosząc okrzyki odstraszające zimę. Nieśliśmy piękne kwiaty, które pomogli nam zrobić rodzice.

« 1 2 3 »