This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it
HTML on top of the flash. This page was created for the tutorial Flash and the z-index problem. Solved on slightlymore.
 

Szczegóły znajdziesz w

Polityce Prywatności.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

W czerwcu 2018

 TYDZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ


04.06.2018 r we wtorek w naszym przedszkolu wszystkie przedszkolaki świętowały Dzień Dziecka. Krasnoludki bawiły się tańcząc w kole, wyruszyły pociągiem w podróż. Następnie pokonywały tor przeszkód rywalizując z Biedronkami. Panie malowały dzieciom twarze – były motylki, kwiaty, pająki, koty i inne. Dzień zakończył się zabawą w wodzie na basenie.


05.06.2018 r. w środę przedszkolaki wyruszyły w autokarową podróż do Kowar, do Parku Miniatur. Krasnale poznawały i rozpoznawały różne zabytki i budowle naszego kraju. Dowiadywały się o różnych, ciekawych historiach związanych z tymi obiektami. Był też czas na zabawę i śniadanie. Wycieczka dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń.


09.06.2018 r. w sobotę odbyła się XI Olimpiada Przedszkolaków. Krasnoludki tworzyły grupę zawodników wspólnie z grupą Biedronek. W swojej konkurencji pokonywały tor przeszkód biegnąc po ławeczce, przenosząc piłeczki, przechodząc przez tunel. Była to świetna zabawa. Dzieci kibicowały też młodszym kolegom. Najśmieszniejsza była konkurencja z butami, w której startowali rodzice.
Niestety dla większości Krasnali była to ostatnia Olimpiada Przedszkolaków, bo od września staną się uczniami szkoły.


« 1 2 3 4 5 6 »Nasze prace


Wiersze i piosenki


Nasze wideo
www.biuro-megan.eu © 2009 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Liczba odwiedzin | Online