This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it
HTML on top of the flash. This page was created for the tutorial Flash and the z-index problem. Solved on slightlymore.
 

Szczegóły znajdziesz w

Polityce Prywatności.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

W kwietniu 2018.

 TYDZIEŃ KULTURY

09.042018 r. w poniedziałek rozpoczął się XIV Międzygrupowy Przegląd Teatrzyków. Wystąpiła grupa Promyków w teatrzyku „Roztargniony tygrysek” oraz Pszczółki w przedstawieniu „Święto Ziemi”.
10.04.2018 r. w drugim dniu przeglądu zaprezentowały się Gwiazdeczki – teatrzyk pt. „Piłka” następnie Biedronki wystąpiły w teatrzyku „Czerwony Kapturek”. Na końcu wystąpiły Krasnoludki i przedstawiły „Szewczyka Dratewkę”. Wszystkie teatrzyki bardzo się wszystkim podobały.
11.04.2018 r. odbył się Wiosenny Pokaz Mody. Przedszkolaki zaprezentowały swoje kolekcje ubrań na wiosenne dni.
12.04.2018 r. dzieci wyjechały na wycieczkę do Jeleniej Góry, do Filharmonii Dolnośląskiej. Uczestniczyły w koncercie „Czary na łące”. Było to niezapomniane przeżycie.
13.04.2018 r. w ostatnim dniu Tygodnia Kultury odbyło się grupowe spotkania ze sztuką. Krasnoludki poznawały sylwetkę i twórczość Wielkiego kompozytora Fryderyka Chopina. Następnie malowały farbami prace inspirowane słuchaniem „Preludium deszczowego” F. Chopina.
I tak zakończył się Tydzień Kultury w naszym przedszkolu


« 1 2 3 4 5 6 7 »Nasze prace


Wiersze i piosenki


Nasze wideo
www.biuro-megan.eu © 2009 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Liczba odwiedzin | Online