Zebranie organizacyjne

Zapraszamy rodziców na spotkanie organizacyjne w dniu 5 września br.(wtorek)  o godzinie 1515  w salach nr 5 - 6.

Na spotkaniu poruszone  zostaną sprawy dotyczące:
- organizacji roku szkolnego 2017/2018,
- umowy o świadczenie usług,  oraz opłat za pobyt i wyżywienie dzieci,
- zasady realizacji programu 500+
- warunków korzystania przez dzieci z przedszkolnej komnaty solnej,
- bieżących pytań.
Jednocześnie informujemy, że w przypadku nieobecności członków rodziny na zebraniu nie będziemy udzielać indywidualnych informacji nt. zagadnień poruszanych na spotkaniu.
Dzieci nieodebrane - w tym czasie prosimy pozostawić pod opieką nauczycielki w sali nr 3 (parter lub ogród przedszkolny – zależne od pogody).