Nowinki

7 listopada 2013r zakończyliśmy w naszym przedszkolu obchody 50-tych urodzin Bolka i Lolka. Przez trzy dni  poznawaliśmy tych bajkowych bohaterów ze starych kreskówek. W pierwszym dniu oglądaliśmy bajki na DVD z płyt  zgromadzonych przez dzieci  i nauczycieli.  Były to stare odcinki animowane, oglądane  i  bardzo lubiane przez naszych rodziców. W drugim dniu panie czytały nam książki z przygodami Bolka i Lolka, zagościła także u nas pani Ela z księgarni Atena. Przeczytała nam bardzo śmieszną przygodę „ Bolek i Lolek bal przebierańców”.  W tym dniu kolorowaliśmy również  malowanki z obrazkami bajek o Bolku i Lolku.  W ostatni dzień wybraliśmy się razem z Tygryskami do księgarni Atena, gdzie powiedzieliśmy wierszyk o Bolku i Lolku. Oglądaliśmy nowe  książki  i płyty  z przygodami bohaterów, które można kupić w księgarni.

Miła wizyta zakończyła się upominkami. Pan kierownik Rafał poczęstował nas słodyczami, wręczył zakładki do książek i cudowne balony z wizerunkiem Bolka i Lolka. Dziękujemy paniom  z księgarni oraz panu kierownikowi za miłe przyjęcie.

USZATKI  i  Grażyna Kożuch

Zdjęcia znajdują się w  zakładce GALERIA na stronie internetowej przedszkola.

« 1 2 »